Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Kapłan - po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez Gość, 7 grudnia 2010 r. o 12:53
E.S napisał:
Wszyscy cwaniaczki na tym forum a tylko pan Roman się podpisze jak człowiek . Brawo panie Romanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Romanie, jak pan może takiego słownictwa używać. Wstyd. Dobrze że na pana nie głosowałam. Hołota....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy już pan wyleczył swoją głowę po porażce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pibitex napisał:
wszyscy na tym tracą....
Admin wypier dol spamera !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pibitex napisał:
wszyscy na tym tracą....
admin wypier dol spamera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman Michaluk napisał:
Jadem to ty Gościu zioniesz, a od Michaluka to się wreszcie od pie....l.
Ha, ha: "od pie....l" czy odpie....l, grafoman czy gra foman a wybierz Michaluk sobie sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romus przyuwykl do takich braw he he to sie nazywa klaka a to co zrobil Romus w gminie to kloaka i przynajmniej urzad stal sie transparentny a nie jak za Michaluka z sekta Swirydziukow Zaniewiczow i Szmytkowej Panie Wojcie dalej tak wyrwac chwasty oddzielic ziarno od plew w urzedzie gminy zatmosfera spokojna urzednicy przychylni az milo zalatwiac sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wesoly Romek mam na przedmiesciu domek a w domku woda swiatlo gaz wiec zaspiewam wam jeszcze raz itd itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klakier napisał:
Romus przyuwykl do takich braw he he to sie nazywa klaka a to co zrobil Romus w gminie to kloaka i przynajmniej urzad stal sie transparentny a nie jak za Michaluka z sekta Swirydziukow Zaniewiczow i Szmytkowej Panie Wojcie dalej tak wyrwac chwasty oddzielic ziarno od plew w urzedzie gminy zatmosfera spokojna urzednicy przychylni az milo zalatwiac sprawy
Przychylni to oni byli kiedys, teraz to po wszsytko trzeba stać w kolejce, a czy transparentny jest urząd? nie sądzę. Wystarczy spojrzeć na wymagania jakie mieli spełniać nowo zatrudnieni kierownicy i sposób ich wyboru. Ciekawe jak komisja wybierająca sprawdziła znajomość programów komputerowych biurowych, jak w sali nie było komputera? no i poczytaj sobie SIWZ do odśnieżania, zmienisz zdanie. Pomijam fakt że to plagiat SIWZ-u z innej gminy. Jakimś cudem nie ma tam wszystkich miejscowości należących do gminy, czyżby byli równi i równiejsi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek nie słuchaj złych doradców , nie daj się podpuścić i nie baw się w politykę tylko pracuj uczciwie dla dobra gminy .Kieruj się tym czy dana osoba jest kompetentna a nie czy należy do pisu .Już ludzie gadają że robisz to samo co stary wójt , że obstawiasz się swoimi nie patrząc co umieją .Pamiętaj co obiecywałeś przed wyborami .Jako nauczyciel wiesz że mniej zdolne ale pracowite dziecko ma większe fory niż najzdolniejszy pływak .Pamiętaj że pokorne ciele dwie matki ssie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mirek nie słuchaj złych doradców , nie daj się podpuścić i nie baw się w politykę tylko pracuj uczciwie dla dobra gminy .Kieruj się tym czy dana osoba jest kompetentna a nie czy należy do pisu .Już ludzie gadają że robisz to samo co stary wójt , że obstawiasz się swoimi nie patrząc co umieją .Pamiętaj co obiecywałeś przed wyborami .Jako nauczyciel wiesz że mniej zdolne ale pracowite dziecko ma większe fory niż najzdolniejszy pływak .Pamiętaj że pokorne ciele dwie matki ssie .
Bardzo cenna uwaga, tylko czy wójt jej posłucha, szczerze wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie posłuch a radni nie udzielą mu absolutorium budżetowego to popłynie .A podobno radni już się jeżą i knują przeciwko Mirkowi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Bardzo cenna uwaga, tylko czy wójt jej posłucha, szczerze wątpię.
Nie wiem jakich on słucha doradców. Ponieważ jego wiedza i orientacja w sprawach gminy jest żadna słuchac kogoś musi.A ponieważ dotąd poza polityką nie zajmował się niczym,to gmina jest centrum pisuarowskiej kampanii, a przewodniczy jej kapłan wójt, którego na swą zagładę wybraliśmy. Idą wybory. kapłan na nic juz czasu miał nie będzie. Jako symbol jego władzy gminnej proponuję postawic pis-uar z jego nazwiskiem w centrum Międzyrzeca, a w każdej wsi w której wygrał pis-uar również stosownego rozmiaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli nie posłuch a radni nie udzielą mu absolutorium budżetowego to popłynie .A podobno radni już się jeżą i knują przeciwko Mirkowi .
PAMIĘTAJCIE MIESZKAŃCY GMINY MIĘDZYRZEC. W DOTYCHCZASOWEJ PRACY TO DOTĄD DOBRZE KAPŁANOWI WYSZŁY JEDYNIE TYLKO WŁOSY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PAMIĘTAJCIE MIESZKAŃCY GMINY MIĘDZYRZEC. W DOTYCHCZASOWEJ PRACY TO DOTĄD DOBRZE KAPŁANOWI WYSZŁY JEDYNIE TYLKO WŁOSY.
Jak był dyrektorem w Rogożnicy to był ok. ale teraz zaczyna bawić się w gminie w politykę , tak na marginesie mam pytanie , Mirek a Mikołajczuk to jakie ma kompetencje żeś go zatrudnił ?Bo dobry szef jak robi nabór ludzi do firmy to organizuje casting i wyławia najlepsze talenty a ty co chłopie wyprawiasz ?Czy legitymacja partyjna jest ważniejsza jak dyplom wyższej uczelni ? Pamiętaj że byłeś z nami na sesji jak chcieliśmy Michaluka i radę wywieżdz na taczkach więc wiemy jak to się robi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś cały czas truje tutaj jadem. Dla mnie najważniesze, że woda nie truje manganem. Kto o tym wiedziałby gdyby wygrał kto inny niż Kapłan ? Panie Kapłan goń wszystkich trucicieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ktoś cały czas truje tutaj jadem. Dla mnie najważniesze, że woda nie truje manganem. Kto o tym wiedziałby gdyby wygrał kto inny niż Kapłan ? Panie Kapłan goń wszystkich trucicieli.
Gdzie można poczytać o prawdziwych wynikach badania wody na ujęciu w Rzeczycy lub u kogo je sprawdzić w Gminie ? Niech ktoś zorientowany napisze ew. może ktoś opublikuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy napisał:
Gdzie można poczytać o prawdziwych wynikach badania wody na ujęciu w Rzeczycy lub u kogo je sprawdzić w Gminie ? Niech ktoś zorientowany napisze ew. może ktoś opublikuje ?
Ja również chciałbym zobaczyć NIEZALEŻNY raport.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy napisał:
Gdzie można poczytać o prawdziwych wynikach badania wody na ujęciu w Rzeczycy lub u kogo je sprawdzić w Gminie ? Niech ktoś zorientowany napisze ew. może ktoś opublikuje ?
Jak to jest? .W Rzeczycy była woda najlepsza, a zła była w Halasach . Czy wraz ze zmianą wójta zmieniła się woda?. A może ktoś tą wodą manipuluje i wykorzystuje do celów politycznych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ktoś cały czas truje tutaj jadem.Dla mnie najważniesze, że woda nie truje manganem.Kto o tym wiedziałby gdyby wygrał kto inny niż Kapłan ?Panie Kapłan goń wszystkich trucicieli.
Nie truje jadem tylko mówi prawdę , niestety z argumentami ludzie nie chcą dyskutować .Głosowałem na Kapłana nie po to żeby w gminie zatrudniano partyjnych koleżków bez kwalifikacji , ale po to żeby żeby oczyścić atmosferę i przywrócić normalność .Jeśli ktoś pisze że droga we wsi była nieodśnieżona to znaczy że tak było i ktoś kto za to odpowiada dopuścił się zaniedbania .A co w razie przyjazdu karetki lub straży ?Nie będę klepał nowego wójta po plecach tylko dla tego że wygrał .Będę go chwalił jak pokaże że nie jest hipokrytą i nie robi tak samo jak Michaluk którego postępowanie piętnował przed wyborami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 660

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...